| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor >:. Deci trebuie sa fac un referat pana Vineri, dar caut pe Google si gasesc numai porcarii, stiti de unde l-as putea face?

Trebuie sa fac despre : Boli profesionale in unitatile de alimentatie si turism!

Astept raspuns/uri!tongue

1 răspuns:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Orice cauti si nu gasesti, cauta in limba engleza, e cea mai populara limba, imposibil sa gasesti material despre ce cauti, poate nu gasesti referat dar gasesti despre ce te intereseaza.
Documenteaza-te despre subiect, invata, si fa o concluzie persoanala, nu copia cuvant cu cuvant ca toti prosti si inconpetenti din Romania, care ne infecteaza tara, te-am salutat.