| florynyk92 a întrebat:

Am si eu nevoie de un profesor care sa ma ajute pentru bac acum in vara, la biologie anatomie umana, sau poate un student la medicina. Am o situatie materiala mai proasta si a trebuit sa muncesc si nu am avut timp de invatat si un mic ajutor ar fi bine venit, contra cost evident!

Va rog lasati un numar de telefon, id, email, sau pur si simplu raspundeti la intrebare. Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai spune-ne din ce localitate esti?
Si e destul de usor sa gasesti un meditator in ziua de azi roaga si tu pe cineva din clasa sau... pe niste cunostinte.

| florynyk92 explică (pentru OnuOnulică):

Din Bucuresti, nu gasesc pe nimeni care sa ma ajute asta e problema, nu am cunostinte care sa stie biologie...