| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, deci, sunt la facultate anul 1, ingineria mediului, buget, asa; am fost primul semestru la facultate totul ok, am 3 restante din primul semestru, in al-2lea e ceva mai complicat, am avut ceva probleme si am fost doar o luna jumatate ( jumatate din februarie si martie ), aprilie si mai nu am fost deloc, si nu am sustinut nici un examen.
Intrebarea mea este, daca imi platesc laboratoarele lipsa ( am 2 materii laborator, 6 lipsa la fiecare ) profesorii ma pot primi in examen? pe site-ul facultatii nimic nu apare, e atat de aiurea facut,, iar profii nu raspund nici in ruptul capului in vacanta vad... si sunt cam nedumerit, am zis sa va intreb pe voi poate ati trecut prin asta.

dupa mine zic ca am 90% sanse sa repet anullaughing

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Fiecare catedra decide cum, cand si in ce fel se dau examenele la ei. Nu avem noi cum sa-ti zicem. In acceasi facultate materiile au reguli diferite. Nu mai zic de la facultate la facultate. Singura speranta e sa dai de profesori si sa-i intrebi.