| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare:Mi-am facut blogg si nu stiu ce sa mai postez aveti vreo idee sau vreun subiec? fundahappy

7 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Ai putea spune ceva despre hobby-ul tau happy
Sau ceva ce iti place, eu de examplu sunt impresionata de tot ce e legat de GALAXIE :X
Sau mai poti posta lucruri adevarate legate despre love smug. Gasesti u ceva. te puuup:*:*

| Sill a răspuns:

N-are sens...pe un blog iti exprimi propriile pareri, ideologii, credinte si "other stuff", deci trebuie sa ai un pic de imaginatie si originalitate.Dei lasa-ma sa inteleg ti-ai facut un blog doar ca sa te dai mare ca ai blog?

| AuRevoirSimone a răspuns:

"I have nothing to say."
"Then you should blog about it".
Get it?

| CarmennnLove a răspuns:

Buna.
Pai : despre muzica ( cele mai noi melodii, pareri despre ele sau curiozitati despre cataretii ), cele mai noi filme aparute ( poate chiar pui niste filme misto acolo, online ), moda ( ce se poarta, ce nu se poarta - iti recomand articole din acasa.tv sau perfecte.ro daca nu ai ideei - ), poti inventa o poveste captivanta si sa o fragmentezi in vreo 10-20 de parti :D iar la sfarsitul fiecare parti sa scrii ceva de genul :" si cand am intrat acolo era chair... -> continuarea in part x ", poti face chiar o categorie despre sex :-? cam asa : http://educatiasexuala.wordpress.com/2009/01/09/virginitatea-himenul/, de ce nu un curs detaliat - de pe net - despre primul ajutor ( cu siguranta le va folosi, va fi interesant daca te exprimi intr-un limbaj usual, sau... sa descrii cateva zile din viata ta ( care sunt interesante = in care se petrece de ex, o faza suuper amuzanta!
Nu prea mai am idei :))! in orice caz, sper ca te-am ajutat :* si bafta cu blogul! >:D

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Poți posta : descrierea ninsorii, viața amnimaluțului tau ( dacă ai ), ce faci in vacanță, ce ai facut de Craciun, ce faci de Revelion, ce filme iți plac ( intreabă-i sugestii ), muzici de pe youtube, etc.
Ai prins ideea?
Bafta!
Îmi poți da blogul in privat? happy.
Ai prins ideea?

| Ioana1999 a răspuns:

Filme pentru copii.
Desene.
muzicaa
Povesti inventate de tine.
Poezii.
Chat.
Poze.(haioase, vedete, animale,. etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Te poţi inspira citind mai multe bloguri pe temele care te pasioneaza. Succes!