| octavian a întrebat:

Salut, am şi eu o întrebare. Sunt originar din Basarabia anul ăsta absolvesc liceul şi vreau să merg la o Universitate în România, şi anume UTCluj, de ce documente am nevoie pentru a depune acolo? Cei care au absolvit-o rog să îmi scrieţi în pvt. mersi mult

1 răspuns:
| luliluli a răspuns:

Cel mai bine cauti site-ul UTCluj si acolo ai putea gasi toate informatiile care te intereseaza sau un numar de telefon la care poti afla aceste informatii. Succes!