| mya_6482 a întrebat:

Sunt din Basarabia si anul acesta termin liceul. As fi vrut sa studiez la anul in Romania la relatii internationale.Deci am o intrebare la voi:Ce universitate ar fi mai bine sa aleg? thanks anticipat.

1 răspuns:
| shtephan a răspuns:

Pai, uite si eu anul' asta termin(Bacu' crying ). Vino la Iasi la faculta la Alexandru Ioan Cuza sau la Gheorghe Asachi. Cauta pe net facultati din Iasi sau din alta zona a tarii. Numai bine. Bafta la Bac.winking