| Brsion0 a întrebat:

Salut.am si eu o nelamurire.as vrea sa stiu, daca nu ma prezint la prima sesiune de bacalaureat din vara ma pot prezenta la a doua din toamna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inscrierea se face la liceul unde o sa sustii examenul.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca te poti prezenta, nu este nici o problema.
Totusi eu sunt de parere si te sfatuiesc sa te prezinti si la prima, poate ai noroc si reusesti.

| Brsion0 explică (pentru Ioandelasal):

Ai dreptate.dar nu stiu daca pot ajunge la scoala sa ma inscriu ca am niste probleme la masina iar anul acesta inscrierile se fac intre 29 si 2... apropo, asta e a treia oara cand dau si nu mai dau la liceul unde am invatat, inscrierea o fac tot acolo sau la cel la care dau?

| Brsion0 explică (pentru Brsion0):

29 si 2 februarie

| Ioandelasal a răspuns (pentru Brsion0):

Inscrierea se face la liceul unde o sa sustii examenul.