| daniborcanu a întrebat:

Am terminat clasa a 9a la profil de real(mate info) si am facut cerere de transfer pentru un profil uman ( stiinte sociale). Mi- au acceptat cererea dar mai intai de a intra trebuie sa dau un test la latina (diferenta), dar nu stiu din ce se da. Daca stie cineva va rog sa raspundeti.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Din materia de a 8-a logic...

| Directioner99 a răspuns:

Si eu m-am transferat de la un profil real la unul uman, testul l-am dat la inceputul anului si ne-a pus sa copiem un alt test corectat si notat cu nota 9.Nu o sa-ti dea nimic greu ptc nu ai mai avut prea mare contact cu latina.