| k3R0seN a întrebat:

Am un fel de "problema".De curand m-am mutat la o alta scoala, la un liceu mai precis si mi-e frica de copii de acolo.Nu ca mi-ar fi frica de bataie dar de cum o sa ma integrez.Vre un sfat cv?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Indiferent ce s-ar intampla trebuie sa fii tu, nu trebuie sa joci dupa cum iti dicteaza altii.Vezi-ti de treaba ta, nu te lua de nimeni, vorbeste frumos, nu te uita ciudat la nimeni, incearca sa socializezi, fii cum esti cu prietenii tai.Ideea e ca orice ai face nu ii poti multumi pe toti, nu te poti impaca bine cu toti, niciodata nu te vor place toti.Bafta! happy

1 răspuns:
| gabryelm3 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica omule cu timpul toti se integreaza, daca mai trebuie sa iasa cu o bataie la inceput, asta e...am trecut toti prin asta.