| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Am vazut ca pentru dosarul de inscriere la liceu iti trebuie o cerere de inscriere. Imi poate da cineva un model?

Răspuns Câştigător
| angelcore a răspuns:

Iti da de la liceul tau respectiv cerere de inscriere. e o cerere tip pe care trebuie sa o completezi.

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru angelcore):

Ah, mersi! Iar in legatura cu copiile dupa buletin, imi trebuie numai la buletinul meu sau si al parintilor?

| Albinuța767 a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Nu știu sigur daca îți trebuie, dar mai important îți trebuie certificatul legalizat de către secretarul școlii de proveniență.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cererea de inscriere iti va fi data de la liceu in momentul in care te vei duce sa te inscrii

| BlankWhite a răspuns:

Iti va oferi cererea de inscriere secretarele de la liceul respectiv.

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Cererea de inscriere o primesti de la liceul la care ai fost admis.
Succes si sper sa intri unde iti doresti!
Pa, pa.