| Wilder a întrebat:

Salut! Anul acesta am intrat la Colegiul Naţional Iulia Hasdeu din Bucuresti si as vrea sa stiu cate ceva despre liceu, de exemplu:
-programul
-despre profesori, daca sunt de treaba sau nu :S
-daca se poarta uniforma

Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Coco14 a răspuns:

Si eu am intrat tot la liceul iulia hasdeu, si din cate am inteles nu se poarta uniforma.iar programul depinde de profil dar cei din clasa a 9 a si a 10 a fac cursuri dupa-miaza.insa de profesori nu stiu nimic...si eu as vrea sa aflu mai multe dar nu stiu de undesad

| SoUl a răspuns:

SI eu am intrat tot la acest liceubatting eyelashes... Am vazut cum arata uniforma dar am auzit ca nu este obligatorie. Sunt 32 de ore pe saptamana in general cel putin la filologie happy.