| NewestTPU a întrebat:

Anul acesta am trecut a 10a, numai ca m-am ales cu o corigenta in toamna...la fizica. Imi e foarte frica, sunt speriat, sper sa trec macar in toamna. Intrebarile mele (pentru cei care au ramas corigenti in a 9a mai recent la fizica - ambele semestre) sunt: din ce v-a dat profesorul? v-a dat si probleme sau doar teorie? ati trecut? teorie din ambele semestre? Multumesc!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Anul acesta inca esti a IX-a. Teorie si probleme din ambele semestre.