| NewestTPU a întrebat:

Anul acesta am trecut a 10a, numai ca m-am ales cu o corigenta in toamna...la fizica. Imi e foarte frica, sunt speriat, sper sa trec macar in toamna. Intrebarile mele (pentru cei care au ramas corigenti in a 9a mai recent la fizica - ambele semestre) sunt: din ce v-a dat profesorul? v-a dat si probleme sau doar teorie? ati trecut? teorie din ambele semestre? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Doamne, depinde de profesor, eu îţi zic să laşi lenea şi să te pui pe citit măcar o pagină în fiecare zi şi să nu te laşi după vorbele altora, de preferat repetă-ţi tot că nu şti niciodată ce îl apucă pe prof happy

| FreshFresh a răspuns:

Corectie prietene! N-ai trecut a 10a!rolling on the floor

| NewestTPU explică (pentru FreshFresh):

Si ti se pare nostima treaba asta? Mai bine taci!

| FreshFresh a răspuns (pentru NewestTPU):

Ca mi se pare sau nu nostim nu stiu ce relevanta are. Ti-am spus adevarullaughing. Personal iti doresc sa treci si sa nu fiu pus niciodata in fata unui examen pe care sa nu l iau. DAR, nu ai trecut inca, deci e eronat sa spui ca ai facut o din moment ce nu e asa.laughing