| StefanGimi28 a întrebat:

Salut.Anul acesta intru la liceu(Ion.C.Bratianu, Pitesti). Vreau sa dau pe Mate-Info Intensiv.Ce materii voi avea si cate ore din fiecare voi face?

Răspuns Câştigător
| Anonim22444 a răspuns:

Salut! Eu sunt tot la mate-info intensiv, iar in clasa a noua, am facut 4 ore de matematica, 4 ore de romana, 3 ore de fizica, 2 ore de chimie, 4 ore de informatica, o ora de TIC, o ora de istorie, o ora de geografie, o ora de sport, 2 ore de biologie, o ora de psihologie, o ora de religie, 2 ore de engleza, 2 ore de franceza, o ora de dirigentie, o data pe saptamana muzica, saptamana viitoare desen si cam atat cred.

1 răspuns:
| Ruxandraandra a răspuns:

Buna, și eu vreau la mate info intensiv însă nu știu cu ce medie se intra cum se procedează?