| UnDeaD96 a întrebat:

Anul asta itnru la liceu la profil mate-info cam ce ar trebui sa stiu la matematica sa nu pic de prost, adica cu ce se incepe mai exact

3 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

Super:d si eu trec in a 9 a mate-info suceava. trebuie doar sa stii materia clasei a 8 a bine...nu e mare lucru. Daca ai invatat nu ai sa pici de prost:*hee hee

| brandiburu a răspuns:

Daca stapanesti, cat de cat, matematica V-VIII, nu pici de prost. Oricum o sa bage astia programa scolara in tine ca in sac - fie ca vrei sau nu.

| YukiChan a răspuns:

Si eu cred ca intru tot lamate-info si nici eu nu stiu exact. Cred ca se face matematica ca in generala doar ca putin mai multe ore.Si stai liistit daca intri la mate-info sigur o sa te descurci cu matematica cel putin cat trebuie pentru ca tu ai deja baza formata big grin Mult succes! happywinking