| Tpufan123 a întrebat:

Are cineva idee de unde pot face rost de o culegere pentru bacalaureat matematica stiintele naturale?
Am cautat saptamana trecuta, am gasit la paralela 45 si nu am comandat iar acum nu am mai gasit deloc pe nicaieri, doar mate info. Va rog, dau fuda!

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Poate găsești la biblioteca sau la colegii mai mari (daca ai cunoștințe printre ei) sau chiar sa iei de la un coleg o culegere și sa xeroxezi ceea ce te intereseaza.

| Tpufan123 explică (pentru Catrice):

Ideea e ca niciunul din colegii mei nu o au, nu le trebuie ei le stiu pe toate... de asta am si pus intrebarea aici ca nu am gasit nicaieri, doar sa intreb pe cei care au terminat!

| Catrice a răspuns (pentru Tpufan123):

Am o culegere de acum 5 ani dacă te ajuta rolling on the floor

| Tpufan123 explică (pentru Catrice):

E buna si aia laughing)

| Catrice a răspuns (pentru Tpufan123):

Îți fac poze la pagini? laughing

| Tpufan123 explică (pentru Catrice):

Da te rog! Doar la cateva variante si teste. Multumesc!

| gogu220 a răspuns:

Am eu un glob pământes cu harta României dacă te ajută.
Şi mai am o culegere la mate pentru conservator, dar e a-XI-a şi a-XII-a intr-una singură.

| Tpufan123 explică (pentru gogu220):

Esti istet gogu220

| NoctisFive a răspuns:

Https://www.edituraparalela45.ro/......ehnologic/

Daca dai bacul acum ar fi bine sa te uiti peste variantele din 2009, nu prea mai are rost sa iti iei culegere