| anonim_4396 a întrebat:

as avea si eu o intrebare! AM un VIDEO si as vrea sa-l conectez la pc pentru a putea sa inregistrez continutul casetelor pe PC! si sa pot conecta si mufa de la tv Pentru vizualizarea posturilor TV!? de ce TV - tuner am nevoie?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu e chiar asa simplu sa conversezi de pe video in PC... e mult mai complicat de atat. nu stiu exact procedeul, dar iti garantez ca nu e atat de simplu pe cat pare.
da, de tv tunner, orice tv tunner - intreaba la orice "alimentara" IT.
bafta

| dalea a răspuns:

Pentru a transfera continutul unei casete video pe DVD mai bine mergi la un studio foto unde pentru. 15-20 de lei ora filmata pe caseta iti va face treaba profesional.

| Aledeva99 a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=682 aici vei gasi raspunsul