| lauritta a întrebat:

la tehnologica d-na profesoara ne-a dat de facut realizarea produselor din orice material plastic cauciuc sticla sau mecanic va rog dati-mi idei sunt pe clasa a vii a si nu sunt o experta deci sa fie ceva simplu va rog mult mersi... dau fundita pentru cel mai bun

1 răspuns:
| Anniyaaa a răspuns:

Te-a pus sa realizezi un obiect din aceste materiale? Daca da. cea mai buna idee mi se pare sa facu o vaza dintr-o sticla de plactic sau o cutie de smantana pe care sa o decorezi cu elastice dinacelea e cauciuc colorate si in care sa pui cateva floricele.gasesti modele foarte simple pentru origami-flori pe internet.