| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
as vrea sa stiu daca de exemplu o diriginta are elevi cu nota scazuta la purtare, pateste ceva?

6 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Evident ac nu. Nu e vina ei ca respectivii elevi au zeci de absente nemotivate sau diverse abateri. Singurii care vor avea de suferit sunt persoanele cu nota scazuta, nicidecum ceilalti colegidirigintele/diriginta, profesorii clasei etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fie stă pe tuşă 3 luni, fie e dusă la Aiud şi băgată într-un batalion disciplinar timp de 6 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de cati de multi sunt acestia si ce au facut pentru a le fi scazuta nota dar de regula NU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pateste nimic. Nu e vina ei ca are o clasa de retardati.

| SimiiiSimona a răspuns:

Ea nu pățește nimic, doar elevii vor avea de suferit. Cu media scăzută la purtare nu vor putea intra la orice liceu.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Nu, dirginta nu suportă nimic, doar elevul va suferii, neputând intra la orice liceu.