| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salut,as vrea si eu sa imi dati un site de unde pot sa invat limba engleza, de la usor(inceput) pana la greu (sfarsit), sa fie un site cam in genu asta, Lectia 1 BlaBla si dupa ce inveti lectia sau ce iti da de invatat la sfarsit sa iti dea un test.

P.S. as da Funda si Vot celui care imi poate da un site undeas putea sa ascult, findca vreau sa descarc pe telefon si sa ascult in casti.

Va rog sa nu imi dati un site de ala de 2 bani in care nu invat mai nimica,unul facut anume pentru cea ce caut eu.

Si daca nu va suparati, puteti sa imi dati unul si pentru matematica ceva de clasa a 7-ea, findca si matematica imi place mult.
Daca mai aveti vreo nelamurire sau nu ati inteles ce doresc sa caut, sa imi spuneti, multumesc frumos

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://engleza.waialo.com este un site bun cu ajutorul caruia cred ca poti invata engleza online gratuit. are sfaturi de pronuntie si lectii bine facute.

| xtreme95 a răspuns:

Cartoon network classic xD

| george001 a răspuns:

Xtreme95 ti-a dat cel mai bun sfat posibil! Exista o generatie intreaga care vorbeste engleza la perfectie pentru ca atunci cand erau ei clasa a 7a cartoon network era netradus.

| Srobert a răspuns:

Incearca situl LiveMocha.com orice limba straina

| AndrewRey a răspuns:

Aici => http://waialo.com/ro/engleza/ este un site bun cu ajutorul caruia cred ca poti invata engleza online gratuit. are sfaturi de pronuntie si lectii bine facute.