| RandomPie113 a întrebat:

Salut, astazi am avut primul curs de Algebra liniara, geometrie analitica si diferentiala.
Si am facut Spatii vectoriale, a trecut cineva prin ele sau e cineva din anul 2 care-mi poate spune cu ce se mananaca, cum as putea sa o invat sau sa pot vorbi cu el undeva?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se maninca cu muraturi, poftă bună

| Catrice a răspuns:

Mmm îmi amintesc ca le-am făcut în liceu pe astea.

| Frank51 a răspuns:

Slabe șanse să-și mai amintească cineva, decât dacă e profesor. Am făcut acum 2 ani și nu-mi amintesc absolut nimic, totul e negru.

| RandomPie113 explică (pentru Frank51):

Ideea e ca am cursul pdf dar nu prea inteleg ce se intampla acolo la modul ca nu am avut vreo formula si profu a zis ca daca nu intelegem capitolul asta nu ne vom descurca tot anul

| Frank51 a răspuns (pentru RandomPie113):

Go with the flow. Înveți pe parcursul semestrului, mai faci exerciții cu colegii și vei lua examenul. Profii au talentul să sperie studenții, nu te lăsa intimidat.