| DeikrAndrei a întrebat:

Ati dat pana acum diferentele pentru a te transfera in clasa a 10 a, la latina? Anul asta vreau sa ma transfer de la mate-info la stiinte sociale si trebuie sa dau diferente la latina. Dintre care ati dat: cum a fost? Greu, usor? Mi-e cam frica la proba orala sa nu ma pierd mai ales ca sunt atatia pe care nu ii cunosc si sunt mai timid de fel... Plus ca am inteles ca profesoara asta a mea este foarte exigenta. Spuneti-mi cateva lucruri despre cum o sa fie etc...

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Nu am dat la latina, insa am dat diferente.
Vei avea proba scrisa, in care primesti un test. Vei avea proba orala, la care tragi un biletel pe care sunt cateva intrebari, la intrebari raspunzi pe foaie, si vine profesoara la tine sa raspunzi, sau sta la catedra si ii spui ce ai scris (sau vorbesti liber).
Depinde de profesoara, poate sa fie greu, poate sa fie usor...