| Vasiler1997 a întrebat:

Sunt la profil mate-info termin clasa a 10a și am hotarat sa ma transfer la științe-sociale din clasa a 11a fiindca mi se pare mai usor si as putea lua nota mai mare la bac. Se pare ca din anul acesta scolar regulile de transfer s-au schimbat si s-au schimbat foarte prost. Si anume: anul trecut diferentele s-au dat in tomna si nu s-a dat decat la latina și anul acesta se dau acum saptamana asta si cea viitoare. Pe mine m-au anuntat ca a doua zi sa vin sa dau diferentele si ca sa fie totul nemaipomenit de prost anul acesta se dau diferente la romana, latina, istorie franceza. Si normal am picat la romana(de unde sa invat eu, in 24 de ore, materia ce s-a facut la stiinte sociale). Mai este posibil sa ma transfer la profilul dorit?!

1 răspuns:
| Ioana816 a răspuns:

Eu știu ca da, dar trebuie sa înveți și mai cam speriat ca și eu vreau la mate info