| AntonioCovaciu a întrebat:

Salut! Au fost unii dintre voi elevi la Liceul Tehnologic Aurel Persu din Tg Mureș? Cum sunt profesorii, și elevii? În care dintre secții se face mai multă practică în domeniul auto. La Profesionala sau Liceu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La fel ca la orice liceu!
Cand inveti bine, esti cel mai bun prieten cu toti elevii si profesorii te iau de elev bun, acordandu-ti note mari.
Cand nu inveti si esti lenes, ti se par profesorii foarte rai, iar colegii isi bat joc de tine, considerandu-te "incapabil sau inadaptabil".
Practica multa se face la profesionala, iar la liceu, mai multa carte.