| FotbalLife a întrebat:

Salut, azi la Evaluarea Nationala la subiectil 2 B am scris despre Castelul Peles cs si zona turistica. Oare am scris bine? Voi fi depunctat de tot daca nu e bine sau e un punctaj anume?

Răspuns Câştigător
| ABCD122 a răspuns:

Ai scris bine.
Si chiar daca nu scriai actiunea intr-o zona turistica tot erai punctat pentru intamplarea propriu-zisa, pentru numarul de randuri, pentru faptul ca ai facut o naratiune si asezarea compunerii in pagina, deci in jur de 5-10 puncte din 12 tot luai.
Bafta la matematica!

1 răspuns:
| FotbalLife explică:

Mersi!