| Mufix a întrebat:

La evaluarea nationala de a 8-a s a dat la sub 3 sa facem o naratiune despre o intamplare intr-o zona turistica 15-25 randuri, dar n am fost atent si am scris despre o statiune. Se ia ca semn? Ce se intampla?
Am scris-o frumos, cuvinte pompoase [cum vor ei] dar am scris de Mamaia. e posibil sa mi-o anuleze de tot? am scris peste 35 randuri

2 răspunsuri:
| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Cum sa fie asta semn, tu in mod normal nu stiai ce se da. E bine. Ai verificat sa te incadrezi in numarul de cuvinte?

| hasiramasenju a răspuns:

In nod normal ar trebui sa iti acorde o parte din punctaj, dar nu pe tot deoarece ai scris prea mult