| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,cam ce note mi-ar trebui la mate si in teza ca sa imi iasa macar 6 pe al 2lea smestru?

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În mod normal, cu cinci de 10 la oral și cu un 2 în teză cred că îți va ieși media 6.

| adrianbestboy98 explică (pentru corolav):

Nu o sa am nici mort 10 la mate

| Idc12345 a răspuns:

Ce intrebare...E logica treaba ca trebuie sa ai mai mult sau macar 6 (sau daca iei un 5 sa iei ceva ca sa-l echivaleze, ca un 7).Iar la teza depinde de notele din oral. Daca ai numai note peste 6 in oral, poti lua si 5 in teza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,depinde ce note ai in catalog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu am fost atenta, oricum mai mari in asa fel in cat adunate sa-ti de-a 6

| maria6 a răspuns:

5,6,6 si 5 in teza.