| Sebyskatenik3 a întrebat:

Salut,cand ma pot inscrie la la un alt liceu daca termin profesionala?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti inscrie in anul scolar urmator celui in care ai terminat scoala profesionala.

| LordCristobal a răspuns:

Dupa ce termini profesionala te poti inscrie la liceu din clasa a 11-a.
Uite, o ruda de-a mea a facut scoala de sondori trei ani si dupa ce a terminat scoala s-a dus la liceu dintr-a 11-a pe pofil de filo si a luat si bacul.

| 1234568807 a răspuns:

Pai te poti inscrie dupa ce termini profesionala, logic

| Sebyskatenik3 explică (pentru 1234568807):

Ma refeream la o dată in care se fac inscrierile.

| 1234568807 a răspuns (pentru Sebyskatenik3):

Pai in perioada asta se fac, mai bine te interesezi la un liceu unde vrei sa continui studiile la seral