| n a întrebat:

Salut.Care este media minima (aproximativa) de intrare la FEAA Timisoara la stat? Mentionez ca am o medie generala de 9, 67 si as vrea sa stiu cam ce sanse am. Se pune accent pe matematica la sectia finante-banci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu media la fara stat, insa la media ta ai posibilitatea sa intrii:)
http://www.feaa.uvt.ro/
poate-ti este de folos site-ul...si asa su nt 75 de locuri la fara taxa la finante banci, asa ca poate ai o sansa(mai mult ca sigur)
daca nu ma insel, nu se prea pune accent pe mate, dar nu stiu pe unde e brosura pe care am primit-o cand am fost la FEAA...
Bafta!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.feaa.uvt.ro/Plani/Plan%20Nou%20Finante.pdf
Astea le studiezi in faculta:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci deloc mate la finante-banci.doar in primul an si jumatate, cand nu esti inca intrat pe specializare.