| Alllllexandra a întrebat:

Deci. Sunt in clasa a 11-a acum si ma gandesc ce sa fac cu viitorul meu intr'un bun sfarsit. Sunt la profilul mate-info, deci pot merge la orice facultate vreau, si bazata pe limbi straine, la care tin sa mentionez sunt foarte buna laughing mai ales la engleza. M'am gandit la FEAA din Timisoara. E cineva pe aici de acolo? As vrea sa stiu ce parte din matematica de liceu imi trebuie pentru examenul de intrare, sau ce se da. Si mai multe informatii...nu scrie pe site-ul lor ce se da, sau nu am gasit eu.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Pai la unele facultati iti alegi dintre algebra, geometri si analiza. La tine nu stiu daca e pe alegere dar la majoritatea asa e.