| al3xxx a întrebat:

Salut.Care stie ce facultate trebuie sa urmez pentru a deveni inginer proiectant? cine ma ajuta cu mai multe detalii primeste funda+vot si multe multumirihee hee(P. S stiu ca facultatea de constructii dar mai exact pentru ca are mai multe catedre)

2 răspunsuri:
| HELENA_7434 a răspuns:

Arhitecturabig grin,asta e profilul

| geotechnical a răspuns (pentru HELENA_7434):

Iar vorbesti prostii, ca sa devina inginer constructor trebuie sa faca facultatea de constructii, daca doresti pe civile mergi la CCIA, daca doresti drumuri mergi la CFDP si asa mai departe