| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, care sunt cele mai tari tigari de pe piața? Adică sa te ia capu de la ele
Stiu ca nu e sănătos sa fumezi dar eu fumez de plăcerea de a fuma

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa am inceput si eu acum vreo 30 si ceva de ani, din placerea de a fuma. Si fumez si acum.
Fumez Pall Mall. Mi se par destul de tari in comparatie cu altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Fumatul de placere sau de pofta, tot la cancer de plamani duce.

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă Dunhill

| ValentinMihai78 a răspuns:

Regele țigărilor este trabucul!
Caută o tutungerie unde sunt produse originale și de calitate, de unde cumpără trabuc cubanez.

| Smmo a răspuns:

Fa un efort, gaseste-ti o placere mai putin daunatoare. Auzi placerea de a fuma... sau placerea de a fi ametit...

| ZokoZEW a răspuns:

Eu fumez Winston nova, dar dacă vrei să te ia cu capul încearcă Camel.

| passatlover03 a răspuns:

Mckinley

| GloryHoleFanatic a răspuns:

Personal din experienta eu nu fumez