| lebeautemps a întrebat:

ce acte sunt necesare pentru inscrierea la bac de anul asta?

3 răspunsuri:
| tunary a răspuns:

Nu ai nevoie de cele 4 poze, decat de buletin happy. Pozele sunt pentru diploma.

| bebelusha93 a răspuns:

Buna daca esti in clasa a 12 iti trebuie doar buletinul si 4 poze!

| Vladish a răspuns:

Si daca am buletinu expirat? Eu am avut buletinu provizoriu din diferite probleme etc... Si acum cateva zile am fost sa fac altul nou... si ma prinde inscrierea la bac fara buletin, exista si alta modalitate? Oare merge cu o copie dupa buletinu vechi sau cu certificatu de nastere?