| Andutzu_Andy_1973 a întrebat:

Ce meserii pot practica daca urmez Psihologia aplicata in domeniul Securitatii Nationale? am gasit doar neclaritati pana acum...

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vei practica exact in domeniul si specializarea pentru care te-ai pregatit pe parcursul anilor de studii universitare! In niciun caz nu vei putea practica, ca inginer, in domeniul constructiilor de masini!

Psihologia aplicata in domeniul securitatii nationale este o specializare care se dobandeste numai dupa finalizarea unui master. Specializarea poate fi practicata de catre un psiholog numai dupa obtinerea unui atestat de libera practica in specialitate.

| peperonies a răspuns:

Mcdonalds in mare.