| MisterKat a întrebat:

Ce note ati luat la BAC? Ati depus contestatii? Eu am avut media 8.36 si am luat 9.80 la Istorie, 8.95 la Sociologie si... 6.35 la Romana. Acolo sunt sigur ca am facut de cel putin 8 si am depus contestatie. Am aflat ca examenele noastre au fost corectate de profesori de la un liceu maghiar din oras, deci ganditi-va un profesor de la un liceu maghiar corecteaza la romana. bine ca nu a corectat la Istoriehee hee happy. Voi ce ati fi facut in locul meu? Ati fi depus contestatie? Eu am depus si sper sa fie bine...

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Daca esti sigur pe tine ca ai facut n-ai de ce sa te temi! Iti doresc succes, sa se rezolve totul cu bine! Succes in viata si felicitari!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Profesorul de romana de la liceul maghiar este perfect calificat sa corecteze la proba de romana. Nu zic ca n-o fi gresit (este posibil), dar asta nu are legatura cu faptul ac e de la liceul maghiar.

| mariaw a răspuns:

îți dai seama ca probabilitatea ca un zvon ca ăsta să fie adevarat se apropie de zero, sper

| aleex_5614 a răspuns:

Eu sunt fericitul posesor al unei contestatii la matematica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de la ce liceu esti. Am auzit si eu zvonul. Se pare ca nu au fost de la liceul acela, ci de la Seminar... Oricum, notele au fost foarte slabe. Si eu am depus contestatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6. 35 la romana, pentru o lucrare de cel putin 9.In fine. Dupa contestatie am luat 8. 3... diferenta destul de considerabila...asta arata cat de prost sunt corectate lucrarile