| starlyy9 a întrebat:

ce parere aveti despre Colegiu National Garabet Ibraileanu? este un liceu bun?

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Este un liceu cu renume și are...istorie, vechime, ce să mai notorietate. Mama a terminat liceul acolo!

| MMadalina a răspuns:

Eu sunt la acest liceu... Daca vrei sa afli mai multe detalii despre acest liceu imi poti lasa un mesaj cu id tau pe privat si te ajut cu mare placere happy

| starlyy9 explică:

Aha.
as fi interesata de acel liceu thinking
si am o intrebare, daca puteti sa ma ajutati.
stiti ceva de art. "Elevii din învăţământul de stat şi particular cu aptitudini şi performanţe şcolare excepţionale pot promova 2 ani într-un an şcolar, conform metodologiei elaborate de Ministerul Educaţiei şi Cercetării."?
as fi interesata de clasa a9a si a 10a intr-un singur an daca se poate.
si tot asathinking

multumesc:*.

| Mariusssss a răspuns:

O parere nasoala. cred ca e naspa laughing laughing

| Alice a răspuns:

Buna.
o parere foarte buna.
e super colegiul acela.
m-am informat putin si e super ouchei, deci e foarte bun liceul.
deci daca te duci acolo multa bafta.:*
sper sa ne mai auzim.
ciuz:*.