| aead a întrebat:

Ce salariu are un inginer in protectia mediului? dar un aiastent medical?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O meserie nue platita la fel peste tot. uiti detalii importante.

despre ce experienta e vorba?
cine e angajatorul (privat / stat)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai si intai, un inginer si un asistent, trebuie sa stie sa faca ceia ce s-a pregatit sa faca.si asta foarte bine. apoi vin si banii. daca-ti pui problema ca multi altii ca; Diploma inainte si prostul pe urma, uita sintagma, fiindca au apus vremurile alea.acuma e; priceputul inainte, si daca e cazul e buna si diploma daca nu, NU.

| NASA10 a răspuns:

| Shagrath19 a răspuns:

Inginer in protectia mediului are 17 milioane, iar asistent medical 12 milioane. Funda?

| KodrutZ a răspuns (pentru Shagrath19):

Gresit, 15 si bonuri de masa, respectiv 10 si spagi. SERIOS? Cum naiba puteti pune asemenea intrebari si cum naiba sa raspunzi la asemenea ineptii?

| Shagrath19 a răspuns:

Mai oameni buni un asistent/a are salariul de 12 milioane, cel mult 13, iar inginer are 15 sau cel mult 17.Asta este un raspuns corect, daca nu crezi, cauta.