| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy. Cine imi poate spune daca ce este scris aici este corect: I have 15 years, i like chocolate, jokes, to laugh and to make people to laugh? Daca nu este bine, spuneti-mi atunci cum este corect big grin. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

I am 15 years old, to make people laugh.

4 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Eu stiu ca at cand iti spui vasta se zice I am 15 nu I havehappy
cam atathappy
restul e bine:*

| Cretaker a răspuns:

I am 15 years detention, i like choclate, joking and to make people to laugh at my joke.

| KatyB a răspuns:

I am 15 years old,I like chocolate, jokes, to laugh and also make people laugh. Cel mai corect happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sa nu imi spuneti de pe google traducere ca ala nu-i bun de nimic x(