| MILaurentiu999 a întrebat:

Salut! Cine imi poate sugera niste carti, pdfuri sau chiar articole (dar din surse mai serioase) despre carton (depozitare, realizare, risc de producere si tot ce tine de domeniul acesta)? Am nevoie pentru lucrarea de licenta.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este o emisiune interesanta pe Discovery how is made se numeste, si acolo ei prezinta tot felul de produse de la inceput pana cand produsul ajunge in magazine spre a fi vîndut. Posibil daca cauti pe Youtube vei gasi, emisiunea este produsa in America daca stii engleza intelegi tot ce zic ei. Sau poate dai traducere in română.

| Catrice a răspuns:

Slabe șanse sa găsești.
Baga si tu de la tine idei despre cum ar trebui sa fie reciclat mai eficient.