| MILaurentiu999 a întrebat:

Salut!
Cine poate sa-mi gaseasca cartea asta: MAŞINI, UTILAJE ŞI DISPOZITIVE PENTRU PREPARAREA
PASTELOR NECESARE OBŢINERII HÂRTIEI ŞI CARTONULUI VOLUMUL I. Format pdf gratis sau un site de unde o pot cumpara.

7 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Dacă scrii asta pe net o să găsești, caută atent.

| MILaurentiu999 explică (pentru TheStrategist):

Eu gasesc doar un pdf de 20 de pg, nefiind cartea completa. Daca ai gasit o tu full te rog sa -mi lasi si mie siteul.

Răspuns utilizator avertizat
| 19flo79 a răspuns:

Am copiat textul scris de tine, am cautat direct pe google si l-am gasit laughing

| MILaurentiu999 explică (pentru 19flo79):

Ai gasit complet cartea? Eu am gasit un pdf doar cu 50 de pg din 200

| 19flo79 a răspuns (pentru MILaurentiu999):

Acum chiar ca nu am stat sa o citesc...

Dar daca te uiti ce editura si din ce an este, cauti mai departe pe net si contactezi editura...
La ce facultati se preda asta? Intreaba printre studenti

Zbate-te un pic happy