| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Credeti ca ma pot descurca la Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor din Iasi,la Invatamant la Distanta, daca la matematica sunt de nivel mediu? Mentionez ca am dat Bacalaureatul la matematica.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Facultățile sunt afaceri, nu le pasă cât de rău sau bun ești, copiezi și treci, important să plătești taxa și căminul și gata.

| Dintrebare a răspuns:

Absolut ca te descurci. Dar as sugera sa faci contabilitate in loc de administrarea afacerilor. O sa iti fie mult mai utila

| AlexMaftei2001 explică (pentru Dintrebare):

Eu ma gandeam la Finante Banci.