| AbyAlberto15 a întrebat:

Salut cum pot produce si eu bani? explicati-mi detaliat ce sa fac....ma pricep la pc-uri,nu extrem de mult, mediu asa dar pot invata unele chesti repede!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Rezolzvă-ți colegii de clasă, cu probleme la pc-uri. Detaliile ni le dai tu ulterior

| StefanE2019 a răspuns:

Simplu! Poți să ajuți oamenii să instaleze Windows spre exemplu, programe, drivere, dacă te pricepi poți să le și asamblezi calculatoarele din piese (se plătește bine, faci de obicei peste 100 lei pe calculator) și, contracost, câștigi ceva bani.
Dacă te ocupi și de reparații, devirusări, schimbări componente (RAM, HDD etc) este încă un plus.

| goguPatent a răspuns (pentru StefanE2019):

Cine sta sa mai plateasca pe cineva sa asambleze PC-uri in ziua de azi cand exista sute de magazine care vand sisteme deja facute?

| StefanE2019 a răspuns (pentru goguPatent):

Mulți. Altfel nu ar exista Stresu Computerși și mulți alții. Crede-mă, multi sunt cei care vor să își facă PC-urile custom și care nu vor creațiile uneori prost proporționate a magazinelor care vând preasamblate.