| Reew a întrebat:

Mi-am facut cont pe woozworld, dar nu stiu sa ma joc(sa-mi fac bani, sa-mi amenajez casa s. a )singurul lucru pe care-l stiu este sa-mi fac prieteni.Ma-ti putea invata cum sa ma joc acest joc si explicati-mi cat mai detaliat. FUNDITA obligatoriu!

19 răspunsuri:
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Nici eu nu stiu ajutati-ma va rog ana_iuby_c

| Deutza97 a răspuns:

Casa o ai acolo joc unde scrie MY WORLD. iar la my inventory ( adica la rucsac ) iti da o usa. cauta bine la toate casutele din inventory si e un semn de cutie cu semnul intrebarii deasupra si ai primit un cadou apesi pe el ti-l desface si primesti obiecte importante. apoi apesi jos acolo pe wooz world si dai la wooz world plaza. si du-te la colony V fashion room. dupa ce ai ajuns acolo sunt niste cutii galbena, mov si verde. du-te la cutia galbena apesi pe ea si iti da obiecte. cum ar fi parchet etc cutia mov e pentru haine iar cea verde tot la fel
dupa ce-ti cumperi ce vrei te duci la my world di la inventory ai acolo tot ce ai luat si aaapesi click si mergi cu click-ul pe unde vrei sa-l pui. atat asta este tot dar intrrebarea mea pentru tine este urmatoarea. tu ai wooz bani? eu nu si nu stiu de unde epot lua

| MaryKiss99 a răspuns (pentru Deutza97):

Daca vrei iti dau eu 100 wooz... sunt VIP, ma cheama kkmaka2 ( nu eu mi-am pus numele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteazate pe facebook si iti iei bani si cu ei poti sa iti iei lucruri faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa-mi fac cont. Daca ma poate ajuta cineva? Va rog. Astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa joc daca vrei sa ai detalii contacteazama pe ID balan_gabriel1999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ma scrie aidiul asta sa sick manea.traian@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da-mi contul si te rezolv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont da nu am ce sa fac cu el...cine il vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai jos intr-un cplt si vei gasi te rog ajuta-ma cum sa-mi fac frieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa amenajezi: Dai sus in stanga si dupa aia la a 5-ea casuta patrata si dai la a treia casuta mica de sus di dupa aia este o punga dai pe ia si pe cutia care se deschide si dupa aia la prima ai lucrurile ti cu mausu pe ele si il pui prin camera.
Sa vinzi big grineschizi shop si dupa aia dai jos nu la shop jos la ghiozdan pui lucrurile de acolo in shop

| IulyAnaMaria a răspuns:

Pai trade

| XdDeeDeeXD a răspuns:

Pai daca vrei sa iti amenajezi casa iti trebuie niste obiecte care le gasesti in Inventory adica acel ghiozdan care e joc in dreapta,dupa aceea dai click pe el (obiect) si apoi il tragi unde vrei tu,WOOZ (banii de aur) poti sa ti faci facandu-te VIP cu cardul sau mobilul (mai pe scurt ii cumperi pe bani reali)Poti sa iti cumperi chestii de la punga aceea de jos in coltul din dreapta sau stanga (nu mai stiu sigur) daca cumva iti va spune sa restartezi inseamna ca va trebui sa astepti pentru ca asta inseamna ca Mya,Jay, Max sau JennyWooz lucreaza la joc si asta e foarte exasperat! Poti sa iti mai faci bani cumparandu-ti un manechin, punand chestii pe el, chemi lume si vezi daca cineva vrea sa iti cumpere happy Sper ca te-am ajutat, fundita?

| naitza a răspuns:

Eu stiu sa joc. daca vrei intri pe woozworld si iti arat cum sa joci

| Giorgio56 a răspuns:

Si eu stiu woozworld! stiu cum se muta lucrurile!
imi dai Email si parola sati mut lucrurile in casa! si cum te cheama pe wooz!
Si nu o sati mai intru pe cont si il sterg de pe compiutarul meu!

| Love23 a răspuns:

Ba pai cum sa inteleaga fata daca voi nu-i spuneti ca trebuie sa apese pe Edit ca asa apeasa peste tot. Dar cine stie cum se fac money Wooz dar no pe facebook altfel! Merci!

| Love23 a răspuns:

Trebuie sa apesi sus acolo pe EDIT ca sa pui canapeaua sau ce te-ai cumparat u asa ca asta trebuie paaaaaa