| Voicu_Cosmy_1995 a întrebat:

Salut..Cum se face o contestatie? Gen sa-mi recorecteze lucrarea (clasa 8-examen) Cu cine trebuie sa vorbesc si ce sa fac?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Mergi la centrul unde ai dat examenul imediat ce s-au afisat rezultatele va fi afisat si programul la contestatii, deregula cateva ore dupa afisarea rezultatelor se pot depune contestatii. Pentru a face contestatie trebuie sa faci o cerere, vei vorbi cu un profesor, etc. te vor indruma la fata locului, totul e sa fi acolo cand e nevoie.