| denisTiky a întrebat:

Salut, cum se intra la ubb cluj la mate info? Cat de greu este sa tii pasul avand in vedere ca sunt un elev de 7-8 la mate si info. Ce posibilitati ai dupa ce termini facultatea si cat timp dureaza aceasta? Nota de la bac conteaza?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cat de greu este sa tii pasul avand in vedere ca sunt un elev de 7-8 la mate si info"

dacă notele tale sunt PE BUNE, ești ok, supraviețuiești

| denisTiky explică (pentru sierra1):

Am notele astea in conditiile in care momentan am si alte activitati pe acasa, nu ma concentrez doar pe invatat. La mate iau meditatii dar la info nu si ma mentin la un 7-8 la ambele.