| LimFao a întrebat:

Salut.Cum spun in franceza,, Acest proiect a fost realizat de:...". Primeste funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Mene inseamna cu totul altceva[verb tranzitiv MENER]decat realizatrolling on the floor. singurul raspuns corect; PisicutzaIulia!

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Ce projet a été mené par :...

| IuliaMihaella a răspuns:

Ce projet a été réalisé par:...
Succes la scoala!happy

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Ce projet a été mené par:Si pui numele colegilor care au realizat proiectu. Funda?

| XxRoyalxX a răspuns:

Dai la Igoogle ( daca ai cont google ) si dai la traducere din romana in franceza succes!

| Ralluca25 a răspuns:

Bună!
Ce projet a été mené par.
Pa, pa.

| Elsiane a răspuns:

Ce projet a été mené par:... și pui ce urmează.

| LupuMaria a răspuns:

"Ce projet a été faite par:..."

| a1doru a răspuns (pentru LupuMaria):

Faite[vb.FAIRE-a face], este sinonim cu realiser dar are cu totul alt sens decat acesta.tu cum zici in romaneste?; mi-am REALIZAT temele, sau, mi-am FACUT temele?