| Andreeaandu_3330 a întrebat:

Cunoaste cineva ecuatia unei linii mijlocii a unui triunghi, fiind cunoscute coordonatele lui A, B si C

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii ca temele si rezolvarea lor sint interzise pe TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie:ai postat un site; promovarea altor site-uri pe TPU este interzisa.

| ShArKeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Atentie, esti cam gay; comentariile gay sunt interzise pe TPU!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShArKeR):

Ti-or fi placind poate acel tip de oameni, dar nu sint printre ei.

| ShArKeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, sigur? Cum dovedesti asta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShArKeR):

Crezi ca daca lupt pentru corectitudine, sint gay? Nu am nimic cu ei, dar nu ma intereseaza viata sau modul de gindire al lor.Imi plac femeile, in functie de modul de gindire al lor, in rest nu ma intereseaza aspectul, OK?

| ShArKeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Lupta ta pentru corectitudine inspira o atitudine demna de fanii Justin Bieber (micutul ala "gay" ) asa ca, sa-ti explic mai pentru tine cuvantul asta poate fi inteles in mai multe feluri...

P. S : Gay = Lame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi. M-ai facut sa zimbesc. Dar sa stii ca nu ma consum, ca o baterie.Sint cu autoincarcare.

| mikychris a răspuns:

Buna!
-in triungi l. m=latura cu care este paralela/2
Sper ca asta ai cerut:d

| Andreeaandu_3330 explică:

Se considera triunghiul ABC cu A(-1, 4), B(2, 6) C(7, 3). aflati ecuatia unei linii mijlocii a triunghiului.