| Mojo18 a întrebat:

Salut, daca am dat bacul la logica in prima sesiune, in sesiunea din toamna ma pot muta la geografie?

7 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Eu știu ca da, poți, dar cel mai sigur întreqbq la secretariat.

| NewestHere a răspuns:

Ah nu știu, probabil pentru că au stat 4 luni in case fără pregătire sau alte posibilități pentru cursuri? La noi pregătire online a fost o glumă proastă, nici 1 oră pe săptămână nu făceam. In contextul asta am luat totuși bacul, stând să învăț teorie la mate, și comentarii la română. Bacul e examen de noroc, nu de cunoștințe, in contextul in care trebuie să ai noroc să-ți pice ce știi :/... Prost să fii, noroc să ai.

| ButeT a răspuns:

Scuze ca raspund aici, dar este sesiune in toamna? Inafara de cea specială pentru cei infectati.

| IoanaMaria12345678910 a răspuns (pentru ButeT):

Da, este, nu chiar in toamna, ci in August happy pentru cei ce au picat acum și care nu au luat nici după contestație

| Mojo18 explică (pentru ButeT):

Cea pentru cei speciali cu covid e in iulie si mai e o sesiune in august pentru cei care nu au luat din prima.