| lukerules21 a întrebat:

Salut, daca de exemplu la BAC am trecut la o materie si am picat la celelalte 2 si in sesiunea din toamna trec la o materie si pic la cea de-a 3-a materie in sesiunea urmatoare (2018) dau din nou la toate cele 3 materii sau doar la aia care am picat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Totul depinde de tine, respectiv daca vrei sa dai la toate sau numai la cele picate. In cererea de inscriere la fiecare sesiune vei specifica expres materia sau materiile la care sa-ti fie recunoscuta nota/notele din sesiunile anterioare.

| lukerules21 explică (pentru Ioandelasal):

Am ințeles, mulțumesc mult pentru răspuns.

1 răspuns: