| Radu115 a întrebat:

daca parintii vb cu profesori sa imi dea meditatii si eu nu vreau ce pot sa fac? am vb cu ei sa nu imi caute dar ei nu or sa ma inteleaga.le-m zis ca nu are rost ca doar arunca bani dar degeaba. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-le ca te faci vacar si nu-i nevoie de atata carte, numai daca nu esti autodidact!

| AngelHugz a răspuns:

Spunele la profesori ca nu vrei sa faci meditatii cu ei! Sau poti sa le spui la ai tai ca daca o sa faci meditatii, o sa iei numai note mici. Asa o sa-i sperii...

| y0nutz3ly a răspuns:

Chiulesti de la cateva ore ale profesoarei si numai faci...un coleg de-al meu asa a facut laughing

| Georgiana2505 a răspuns:

De ce nu incerci sa mergi de cateva ori? Eu cred ca o sa iti prinda bine.Asa am patit si eu prin clasa a 6a cand nu vroiam sa ma duc la meditatii la matematica dar m-am dus si chiar si acum cand sunt in clasa a 10a ma duc si m-au ajutat enorm de mult.
Incercarea moarte n-are! happy Iar daca nu iti place, incearca sa vorbesti cu parintii tai sau eventual cu profesorul. Succes! :*